it 2017

خلاصه داستان

یک گروه از نوجوانان معروف به "باشگاه بازندگان " به مبارزه با موجودی فناناپذیر و تغییر شکل دهنده که مسئول ناپدید شدن ده‌ها تن از کودکان شهر است می روند که این خود منجر می‌شود آنها ذات درونی خود را آشکار کنند.

اندکی درباره فیلم

فیلم ایت شاید خیلی ترسناک نباشه! ولی قطعا یه فیلم ترسناک، خیلی خیلی خوبه. شاید چون بازیگر های فیلم کم سن و سال هستن فکر کنید با یه فیلم بچگانه طرفید ولی سخت در اشتباهید! این فیلم اصلا یه فیلم برای نوجوانان یا کودکان ساخته نشده، و میشه بازی حرفه ای این بچه ها رو یکی از نقاط مثبت فیلم دید. تمرکز این فیلم بیشتر از اینکه رو ترسوندن مخاطب باشه، نمایش ترس انسان هستش و اینکه چطور مانع رسیدن به موقعیت دلخواه و موفقیت میشه.

ی کامنت جالب درباره فیلم از یکی از دوستان به نام ""خوندم که به نظرم زیبا و استادانه بود؛

یک موضوع مهم در این فیلم این است که شبیه فیلم های ترسناک مدرن امروزی نیست. فیلم های مدرن امروزی بیشتر بر شخصیت های قربانی تمرکز دارند و شخصیت های منفی خیالات و اوهام و ارواح و اجنه نیستند که زیاد به آنها پرداخته نمی شود و تمام تمرکز فیلم بر روی شخص قربانی و واکنش ها و رفتار و عاقبت او می شود. اما در فیلم ( آن ) علاوه بر شخصیت قربانی شخصیت مهاجم یاشخصیت منفی هم حضوری کاملا واقعی و ملموس دارد و در تمام صحنه های فیلم حضور دارد.

ژانر :درامترسناک